ثبت شرکت - AN OVERVIEW

ثبت شرکت - An Overview

ثبت شرکت - An Overview

Blog Article

استارت آپها کسب و کارهایی جدید و پویا هستند که از یک ایده خام و ناب شروع می شوند ، رشد بالایی دارند و معمولا از طریق نرم افزارهاو فناوری می خواهندبه مقیاس پذیری برسند.

هرچند هزینه‌های مربوط به انتشار آگهی تاسیس و ثبت شرکت در روزنامه رسمی کشور و روزنامه کثیرالانتشار، جزو هزینه ثبت شرکت سهامی خاص محسوب نمی‌شود اما انجام این دو مورد ضرورت دارد.

موضوع شرکت (برای اطلاعات بیشتر به مطلب «موضوع فعالیت شرکت چیست» مراجعه کنید.)

پاسخ سعید ریانی ‏۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ سلام روز بخیر در مورد ثبت شرکت سهامی خاص و همچنین تاسیس شرکت تعاونی ساختمانی سوال داشتم

ورود به سامانه ایران املاک , سایت ایران املاک سامانه ثبت معاملات ملکی, سامانه املاک و مستغلات

– در صورت عدم وجود نقص، سامانه، پیامک یا ایمیلی جهت پذیرش اطلاعات وارد شده به شما ارسال می کند.

تاسیس و فعالیت بانک یا موسسه اعتباری غیردولتی  فقط در قالب شرکت سهامی عام و شرکت تعاونی سهامی عام امکان‌پذیر است.

تلفن ثابت :……………….. تلفن همراه : ……………………………. پست الکترونیک : ……………………………………………….. امضا ……………………………………………

وکیل طلاق حرفه‌ای – مشاوره حقوقی دقیق با وکیل دعاوی طلاق در تهران

بیک وردی ‏۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ سلام چطوری میشه با صد هزارتومن سرمایه، شرکت سهامی خاص تاسیس کرد؟ اصلا با صد هزارتومن سرمایه مگه فعالیتی هم میشه انجام داد؟

شرکتی که مسئولیت هر شریک محدود به نسبت سرمایه آن در شرکت است. در اسم شرکت باید عبارت شرکت نسبی بعلاوه حداقل اسم یکی از شرکاء و عبارتی از قبیل شرکاء یا برادران قید شود در صورتیکه عنوان نسبی در اسم شرکت قید نشود این شرکت تضامنی محسوب می شود و شرکاء مسئولیت تضامنی خواهند داشت.

بحث درباره وجود شرکت سهامی خاص نگارنده عقیده دارد که با وجود مقررات شرکت های سهامی عام تشکیل شرکت سهامی خاص لزومی ندارد . زیرا اگر افرادی بخواهند شرکتی با تشکیلات مختصر تر از شرکت سهامی عام داشته باشند ، می توانند از مقررات شرکت با مسئولیت محدود استفاده کنند . و شرکتی که بین سه ، چهار نفر با سرمایه مثلاً یک میلیون ریال تشکیل می شود ، احتیاجی به مجمع عمومی و اجرای تشریفات شرکت های سهامی را نخواهد داشت.

در واقع این شرکتها حلقه واسطه بین ایده و تکنولوژی هستند که می توانند ایدههارا ثبت شرکت در مسیر رسیدن به تکنولوژی هدایت کنند و گاهی اوقات خود همین شرکتها هم می توانند ایده خودشان را به تکنولوژی تبدیل کنند.

۱- سهام شرکت، قابل معامله در بازار بورس نیست get more info و نقل و انتقال سهام شرکت سهامی خاص بر خلاف شرکت سهامی عام، مشروط به موافقت مدیران یا مجامع عمومی صاحبان سهام می‌باشد

Report this page